Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП'ятниця, 2018-01-19, 1:25 PM

Сайт відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської РДА Харківської області

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області

вул. Миру, 40, с. Олексіївка, Близнюківський район, Харківська область, 64845

Телефон: (05754) 68-2-40

 Профіль навчання : суспільно-гуманітарний

 Веб-сайт: http://oleksiivka-blyz.at.ua

Електронна пошта: olexiwska.shkola@ukr.net

Директор школи - БАТИЧКО ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

==================================================================================================================================================

Блог вчителя географії Батичко Володимира Миколайовича http://batichkovladimir.blogspot.com

 

     Історія Олексіївської школи пов'язана з будівництвом храмової споруди на території с. Олексіївка, яке розпочалось на початку XX століття.

     В 1914 році після завершення будівництва храму на території с. Олексіївка було відкрито церковно-приходську школу. Назва школи пов'язана з назвою села Олексіївка. До 1934 року мала статус початкової. Першим директором був Добро вольський Микола Олександрович, який очолював і школу і сільськогосподарський технікум, який працював на території с. Олексіївка. В 1934 році школа перейшла на семирічний термін навчання. В 1935 році технікум сільського господарства переводять у м. Полтава, а школа переходить в приміщення технікуму. Директором школи призначають Мальцева Василя Михайловича. В 1937 році приміщення школи згоріло і частина учнів навчалось у ГригорІвській та ВасюкІвській школах, що знаходились поблизу с. Олексіївка. З 1939 по 1944 роки директором був Шарий Єгор Михайлович. В 1944 році введено в дію Олексіївську семирічну школу, яка переїхала в приміщення, що пустувало на території села. Директором школи була призначена ЛІтвінова Ганна Панасівна. В 1951 році школу очолює Кас'яненко Микола Захарович і в 1960 році школа переходить на 8-річний термін навчання. В 1959 році школу очолює Пік овець Олександр Андрійович, людина з почуттям відповідальності за свою справу, людина яка на шальки терез поклала або школа, або не буде нічого. Завдяки старанням Пік овець О.А. в 1966 році школа починає носити назву Олексіївська середня школа.

     В 1968 році із стін школи виходить перший випуск у кількості 46 чоловік, які отримали "Атестати зрілості". В 1988 році школу очолює Заєць Валентина Василівна, яка внесла вагомий внесок в розвиток і процвітання школи.

     З 1991 року школу очолює Мальник В.І., який працює директором до цих пір.

Протягом існування школи в школі працювало багато енергійних, добросовісних вчителів. Значний вклад в розвиток школи внесли вчителі які працювали в період становлення і розвитку школи це - Смаг ін Єгор Михайлович, Безуглий Іван Іванович, Маловик Михайло Пантелеймонович, Зеленська Марія Селіверствівна, Філіпова Євгенія Олександрівна, Тхор Євлампія Яківна. Вчителям того періоду - періоду становлення освіти України - слід поставити пам'ятники. Тому, що вони були і будівельниками, і вихователями, і вчителями з великої букви.

     Протягом існування школи в школі працювало багато енергійних, талановитих вчителів, які добросовісно виконували свій обов'язок перед суспільством по вихованню підростаючого покоління це - Смаг ін Єгор Михайлович, Безуглий Іван Іванович, Маловик Михайло Пантелеймонович, Зеленська Марія Селіверствівівна, Тхор Євлампія Яківна. Слід відмітити заслуги в праці Тхор Євлампії Яківни, яка протягом 23 років працювала заступником директора по навчально-виховній роботі. За добросовісну, результативну роботу Тхор Євлампії Яківні було присвоєно звання "Заслужений вчитель УРСР".

     В початкових класах школи навчався Сербі ненко Микола Іларіонович, якому в період Великої Вітчизняної війни було присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

Особливо бурхливо розпочала розвиватися школа після будівництва нового приміщення школи, в якому школа знаходиться по цей час.

     Навчанням у школі охоплюються не тільки діти, які проживають на території мікрорайону школи, а й діти, які проживають в селах Катеринівка, Андріївка, Криштопівка, Миколаївка-2 і навіть діти сіл Дніпропетровської області.

     Школа поповнюється молодими педагогами, які внесли нової ідеї, нові технології викладання предметів - Лавренко Н.Є., Смий О.Д.. Кец Л.С., Заєць В.В. та інші.

     В 1986 році посаду директора школи займає Заєць В.В., а її заступником стає Смий О.Д. Наступає переломний етап в розвитку школи — нові технології, новий підхід до навчання і виховання, Смий О.Д. працює завучем школи з 1986 по 2002 рік і при цьому проводить значну роботу по підвищенню якості знань та організацію педколективу на результативність роботи.

     За час існування школи її закінчили більше 2500 учнів, із них отримали атестати - 960 учнів, з випускники отримали "золоті" медалі, 7 випускників "срібні" медалі.

     В школі навчається 143 учні. Працює 18 вчителів, мають кваліфікаційну категорію : 5 - "спеціаліст І категорії"", 2 - "спеціаліст II категорії"", 10 -"спеціаліст". Два вчителі мають педагогічне звання "Старший вчитель".

     317 випускників школи отримали вищу освіту і працюють в різних галузях народного господарства, працюють викладачами в вищих навчальних закладах та закладах освіти, працюють в органах місцевого самоврядування. Випускники школи працюють на різних керівних посадах, наприклад Коломієць Олександр Борисович - начальник автомобільних доріг Далекого Сходу Росії, Фролов Олександр Миколайович - заступник головного архітектора м. Суми, Мельник Ю.В. - начальник юридичного відділу Близнюківської райдержадміністрації.

     Близько 180 випускників школи пов'язали своє життя зі школою і працювали і працюють в різних школах та очолюють педагогічні колективи не тільки Харківської області, а й областей України та ближнього зарубіжжя.

В Олексіївській школі на сьогоднішній день налічується 18 вчителів, 12 випускників Олексіївської середньої школи.

     Олексіївська школа з давніх давен є культурним і освітнім центром села Олексіївка. Жителі села вдячні тим, що вона являється зразком у вихованні та навчанні дітей.

     В школі створено "Музей села", в якому зібрано матеріал з історії Слобожанщини та історії розвитку с. Олексіївка.

     Педколектив школи та обслуговуючий персонал проводять значну роботу по навчанню та вихованню дітей та підготовки школи до нового навчального року.

     Протягом багатьох років школа являється переможцем районного огляду по наслідках підготовки до початку нового навчального року. Шкільна виробнича бригада займала перші місця не тільки в районних та обласних оглядах, айв бувшому Радянському Союзі.

     Значна робота проводиться в школі по покращенню матеріально-технічної бази, що дає можливість підвищити рівень знань та умінь учнів по нових педагогічних технологіях. З цією метою, щоб згладити межу між сільською та міською школою в школі працює комп'ютерний клас, з метою залучення учнів до художньої самодіяльності і розвитку естетичних смаків придбано сучасний музичний центр.

     Школа завжди була і буде носієм добра, поваги до старших, взаєморозуміння між різними поколіннями.

Пошук
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Корисні посилання
МОНУ ДНiО Портал Академії Педагогічна преса ЗНО Державна служба зайнятості у м.Харкові Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Архів записів
Форма входу

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz